
Комплект Bi-LED ламп міні-лінз T9 H4 з чіткою світлотіньовою межею (3570, 50mk, 5500K)
1 363,73 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 37018035
+380 (97) 303-04-14
- +380 (93) 303-04-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED лампа T9 з лінзою зі світлотіньовою межею/ тип лампи H4 H/L, діод 3570 (50mk)/ робоча напруга: 9-18V, ближній 30W і дальній 40W, 1900 Lm, 5500K, IP65/ тип охолодження - радіатор p вентиляятором. Довжина моделі 120мм, корпус: авіаційний алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P43t |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Діаметр лінзи | 35 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | H4 |
| Джерело світла | Діоди |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип світлодіода | 3570 (50mk) |
| Тип (модель) | Новий матеріал |
| Тип системи охолодження | активна |
| Комплектація | Світлодіодні лампи (2 шт) |
| Потужність (W) | 40 |
| Колірна температура (К) | 6000 |
| Напруга (V) | 9-18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 363,73 ₴/комплект


