
Протитуманні LED фари HP-GZD-400-01 9-32V 70W в штатне місце DAF XF 105
2 061 ₴/пара
- В наявності
- Код: 271004989
+380 (97) 303-04-14
- +380 (93) 303-04-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатні світлодіодні LED протитуманні фари DAF XF105, CF65, CF75, CF85, LF45, LF55. Діаметр 4 дюйми (100 мм). З чіткою світло-тіньовою межею. Ціна вказана за комплект (2 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | 75CF, XF105, 65CF, 85CF, CF, LF45, LF55 |
| Тип | Протитуманні фари |
| Виробник | Daf |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 70 Вт |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Форма корпусу | Кругла |
| Тип світла | СТГ |
| Тип світлодіода | 7035 |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Потужність (W) | 70 |
| Колірна температура (К) | 6000 |
| Діаметр (мм) | 100 |
| Напруга (V) | 9-32 |
| Світло-тенева межа | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 061 ₴/пара


