
Лампи LED міні лінзи GT4 H7 D19mm 9-32V 84W діод 3570 (50mk) 6000K Canbus
1 169,96 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 37018046
+380 (97) 303-04-14
- +380 (93) 303-04-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED комплект GT4 с линзой со светотеневой границей/диод 3570 (50mk)/тип лампы H7, диод /рабочее напряжение: 9-32V, 42W/лампа, 6000-6500K, тип охлаждения - радиатор + вентилятор, размеры: ⌀ линзы 19мм, ⌀ радиатора 35мм, длинна модели 100мм (радиатор 23мм), корпус: авиационный алюминий, рабочая температура от -40 до +80, CANBUS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H7 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 9 В, 32 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 84 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H7 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип світлодіода | 3570 (50mk) |
| Тип (модель) | GT4 |
| Тип системи охолодження | активна |
| Комплектація | Світлодіодні лампи (2 шт) |
| Потужність (W) | 39 |
| Колірна температура (К) | 6000 |
| Напруга (V) | 9-32 |
| Лінза | Так |
| Обманка (резистор) | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169,96 ₴/комплект




